ostatnia aktualizacja 24.05.2017

 

ZDJĘCIE DNIA

Zdjęcia dnia

 

Szanowni Owczarkarze!

Serdecznie witam wszystkich miłośników Owczarka Niemieckiego na stronie poświęconej tej pięknej rasie psów. Kiedy w lipcu 2002 roku postanowiłem spróbować prowadzić internetowy serwis rasy owczarek niemiecki nawet w najbardziej optymistycznej wersji nie przypuszczałem, że osiągnie on całkiem przyzwoitą oglądalność. Nie było by to możliwe bez Michała, który objął nad serwisem pieczę komputerowo - internetową. Nie było by możliwe bez Was - osób dla których ten serwis powstał i którym służy. Nigdy mi nie zależało na tym czy strona będzie miała taką czy inną oglądalność. Dlaczego? Uważam, że o wartości danej strony decydują Ci którzy chcą na nią kliknąć. A skoro na danej stronie jest ich tylu czy tylu to sam właściciel strony może sobie odpowiedzieć na pytanie co jego strona jest warta. Dla mnie nagrodą będzie chociaż jedna osoba której to co robimy z Michałem się spodoba. Bo robimy to tak jak umiemy, tak jak widzimy, tak jak pozwala nam na to czas i finanse. Dlatego proszę się nie dziwić /a ostatnio tak było/ że aktualizacja nie jest w każdy dzień. Proszę pamiętać, że ja z Michałem też mamy swoje obowiązki rodzinne i swoje życie. Nie jesteśmy - i chyba całe szczęście - na niczyim a zwłaszcza na związkowo-klubowym etacie. Może dlatego właśnie ta strona cieszy się chociaż jakąś popularnością. 
Po cichu wierzę, że sam serwis w miarę posiadanych środków finansowych na swoje utrzymanie będzie służył jeszcze długo wszystkim a jego aktualizacja będzie częstsza. Michał chyba wie o co mi / nam chodzi? Ten serwis nie jest tak naprawdę mój ale jest NASZ. Ja jestem dla Was! Ale proszę się nie łudzić że oddam ten serwis pod władze innych osób. Chcę sam za wszystko odpowiadać od A do Z i sam brać na siebie wszystkie sukcesy i porażki tego serwisu! I z tego być przed Wami i samym sobą rozliczany. Ja działalności klubowo - działaczowo - związkowej w której do "pracy" jest wielu a w sumie nie ma nikogo mam dość
Na zakończenie pragnę podziękować raz jeszcze Michałowi za komputerowo-internetowe zrealizowanie moich planów strony którą macie Państwo przed sobą. Dziękuję Michu!!!
Życzę wszystkim i sobie również miłej lektury!

 

Zdjęcia do działu prosimy wysyłać na adres zdjeciednia@jacentus.com wpisując w tytule "Zdjęcie Dnia". Fotografia musi być formatu min. 800px na długim boku.


WIĘCEJ O ZDJĘCIU DNIA


Wszelkie uwagi dotyczące strony technicznej tej witryny proszę zgłaszać pod adres
 jacentus@jacentus.com 
dziękuję

NA STRONIE WYKORZYSTANO ZDJĘCIA WYKONANE PRZEZ FIRMĘ "URMA FOTO". 
ABY PRZENIEŚĆ SIĘ NA STRONĘ "URMY FOTO" KLIKNIJ TUTAJ

UWAGA! W przypadku jakiegokolwiek sprzeciwu osób posiadających prawa autorskie do materiałów wykorzystanych na tej stronie zostaną one natychmiast zlikwidowane

Wyniki wystawy w Staßfurt /LG19/ - 20.05.2017.

Nowy niemiecki reproduktor w Polsce - YENN van Noort - zobacz >>>>>

PROSIMY O PRZESYŁANIE ZDJĘĆ DO DZIAŁU "ZDJĘCIE DNIA" - zdjeciednia@jacentus.com

Jeśli masz pytania, pisz do mnie na adres: jacentus@jacentus.com 

 

Copyright & design by Jacentus 2002-2017