WYNIKI WYSTAWY LANDOWEJ W WISMAR 29.06.2003 in Wismar /LG20/
Klasa użytkowa psów - B.Norda - konk.10
V 1 Erasmus van Noort (Yasko Farbenspiel - Alke Noort)
V 2 Nicco vom Eichenplatz (Yasko Farbenspiel - Chipsy Eichenplatz)
V 3 Wisent vom Fourniermuhlenbach (Quartz Templari - Palme Fourniermuhlenbach)
V 4 Esko vom Rhumestolz (Arex Hagadahls - Konnie Harzer Grubenlicht)
V 5 Asco vom Wewelsflether Deich (Jango Fürstenberg - Xitta Danischen Hof)
Klasa użytkowa suk - H.J.Begier - konk.15
V 1 Uschka vom Osterberger-Land (Esko Danischen Hof - Clea Osterberger-Land)
V 2 Anke vom Streithahn (Jango Furstenberg - Carmen Isidora)
V 3 Isabelle vom Abendland (Romero Noriswand - Ela Steigerhof)
V 4 Murmel von Batu (Esko Danischen Hof - Niki Batu)
V 5 Jenny von Trafalga (Addi Gundorfer Höhe - Rica Trafalga)
Klasa juniorów psów - B.Norda - konk.6
SG 1 Watzo Allemania (Supra Rapi - Tini Wienerau)
SG 2 Nick vom Ortskern (Wallace Agrigento - Quelle Elzmundungsraum)
SG 3 Fedor v. Gelingenstrasse (Baru Haus Yu - Palme Haus Cliff)
SG 4 Enko vom Moorbeck (Natz Moorbeck - Mellie Ochsentor)
SG 5 Foster vom Frankengold (Esko Danischen Hof - Lea Holtkamper See)
Klasa juniorów suk - H.J.Begier - konk.8
SG 1 Nadine vom Abendland (Bar Ostfriesischen Thingstätte - Isabelle Abendland)
SG 2 Endeva von der Freiheit Westerholt (Quando Nordlandzwinger - Zita frohen
Botschaft)
SG 3 Percyna vom Fredebach (Pitt Tronje - Fiola Plassenburg)
SG 4 Monalisa von Trafalga (Bar Ostfriesischen Thingstätte - Kelly Trafalga)
SG 5 Xana v. Schaferhof (Yello St.-Michaels-Berg - Lussi Schaferhof)
Klasa młodzieży psów - B.Norda - konk.10
SG 1 Bojan von der Ostfriesischen Thingstatte (Fritz Farbenspiel - Xyra Frankengold)
SG 2 Gonzalez von Tronje (Orbit Tronje - Dasti Farbenspiel)
SG 3 Falco vom Moorbeck (Orbit Tronje - Una Moorbeck)
SG 4 Lyshoj's Rattata (Vantor Batu - Xasca Lyshoj's)
SG 5 Quinn von Trafalga (Dallas Burg Reichenstein - Goldie Staufen)
Klasa młodzieży suk - H.J.Begier - konk.9
SG 1 Zissie vom Osterberger-Land (Esko Danischen Hof - Mirka Osterberger-Land)
SG 2 Yola vom Zisawinkel (Esko Danischen Hof - Susi Zisawinkel)
SG 3 Lyshoj's Ronja (Vantor Batu - Xasca Lyshoj's)
SG 4 Rickie von Trafalga (Solo Frutteto - Ira Trafalga)
SG 5 Rapunzel von Arlett (Kliff Trollbachtal - Ussi Arlett)
|