Wyniki wystaw 2005
|
|
|
WYNIKI WYSTAWY W DORTMUNDZIE /LG6/ 14.10.2006
Klasa użytkowa psów - Babilon Wolfgang – konk.12
V 1 Zamp Thermodos (Quantum Arminius - Ute Thermodos)
V 2 Yappo Kahler Heide (Mischale Kahler Heide - Shanda Kahler Heode)
V 3 Gold Szenberg (Zeppo Klebinger Schloß - Diuna Szenberg)
V 4 Rico Mönchberg (Vanto Regina Pacis - Esta Mönchbräu)
V 5 Max Spessartblick (Orbit Tronje - Bora Spessartblick)
V 6 Asket Blue-Iris (Quiro Deutschherrenhof - Isabo Blue-Iris)
V 7 Riccor Salerno (Hill Farbenspiel - Zombi Tronje)
V 8 Kentucky Beluga (Ghandi Arlett - Ola sieben Burgen)
V 9 Ghandi Terdannenhof (James Türkenkopf - Akita Terdannenhof)
V 10 Kaktus Bauernfreund (Ikarus Bad Wäldle - Stella Bauernfreund)
Klasa championów suk – Babilon Wolfgang – konk.1
V 1 Karibik von Beluga 2122912, 17.04.03, SchH2 RH1 (Ghandi Arlett - Ola sieben
Burgen) Köppe Cornelia & Quint Andreas,65191 Wiesbaden
Klasa użytkow sik - Babilon Wolfgang – konk.11
V 1 Gina Aquamarin (Fedor Gelingenstrasse - Hanka Türkenkopf)
V 2 Gala Kahler Heide (Mischale Kahler Heide - Cheer Batu)
V 3 Otti Friedenspark (Ando Altenberger Land - Evita Friedenspark)
V 4 Bine Körner Grund (Uno Haus Babilon - Saskia Winnloh)
V 5 Gwenndy Terdannenhof (James Türkenkopf - Akita Terdannenhof)
V 6 Nur Deutschen Adel (Ando Altenberger Land - Katinka Deutschen Adel)
V 7 Ramona Tjeuke Meer (Jaguar Mäusespitz - Gipsy Tjeuke Meer)
V 8 Aika Wiener Weg (Urban Gleisenauer Schloß - Lara Anger)
V 9 Haifa Tal der Quellen (Gerry Malchower Aue - Ayke Tal der Quellen)
V 10 Manou Haus Schmitteborn (Henry Dunieschenke - Tina Praester-Land)
Klasa otwarta psów - Babilon Wolfgang – konk.
SG 1 Dorian Regina Pacis (Ghandi Arlett - Isa Regina Pacis)
Klasa juniorów psów - Babilon Wolfgang – konk.7
SG 1 Zasko Salerno (Lutz Bad-Boll - Ika Salerno)
SG 2 Ricci zur Worringer Rheinaue (Immo Werther-Mühle - Zaire Worringer
Rheinaue)
SG 3 Idatto Allamo (Karat's Yoker - Xandra Glockenhaus)
SG 4 Ronaldo Bauernfreund (Orbit Tronje - Quinta Bauernfreund)
SG 5 Polaris Beluga (Ghandi Arlett - Alibi Beluga)
Klasa juniorów suk - Babilon Wolfgang – konk.5
SG 1 Daytona Tjeuke Meer (Mark Schwalmbergtal - Gipsy Tjeuke Meer)
SG 2 Quicki Flori-Tina (Eisenherz Worringer Rheinaue - Jana Quarzberg)
SG 3 Merle Freiheit Westerholt (Marko Valcuvia - Holly Freiheit Westerholt)
SG 4 Sherry Kapellenberg (Dux Cuatro Flores - Sindy Kapellenberg)
G 1 Romy Grauen (Oliver Laacher-Haus - Xantia Luisenstraße)
Klasa młodzieży psów - Babilon Wolfgang – konk.8
SG 1 Eskan Finkenschlag (Nando Gollerweiher - Melli Ariovist)
SG 2 Rocco Fichtenspitze (Ghandi Arlett - Felia Fichtenspitze)
SG 3 Pakros Freiheit Westerholt (Solo Team Fiemereck - Greta Freiheit Westerholt)
SG 4 Iwo Bockerter Land (Yago Rheinblick - Caline Urbecke)
SG 5 Hako Wattenscheid (Dux Cuatro Flores - Selina Wattenscheid)
Klasa młodzieży suk - Babilon Wolfgang – konk.7
SG 1 Ivery Haus Dexel (Karat's Ulk - Vila Haus Dexel)
SG 2 Yanara Haus Charly (Matscho Farbenspiel - Whitley Haus Charly)
SG 3 Eisha Blue-Iris (Ken Elzmündungsraum - Zala Blue-Iris)
SG 4 Uschka Reck- Kamensche Heide (Quirin Hochmoor - Yollina Osterberger-Land)
SG 5 Question Beluga (Karat's Ulk - Nebraska Beluga)
Klasa młodzików psów - Babilon Wolfgang – konk.3
VV 1 Markus Status quo (Quenn Löher Weg - Queeny Malchower Aue)
VV 2 Vincent Bauernfreund (Ando Altenberger Land - Wendy Bauernfreund)
VV 3 Ben wenischen Lande (Charly Böhmer Mühle - Rima Haus Salihin)
Klasa młodzików suk - Babilon Wolfgang – konk.9
VV 1 Brenda Wierlings Hook (Wastel Winnloh - Jenny Gimpelhof)
VV 2 Enjoy Farbenspiel (Quenn Löher Weg - Vywa Aducht)
VV 3 Quitta Deutschen Adel (Pakros Ulmental - Zelina Regina Pacis)
Klasa szczeniąt psów - Babilon Wolfgang – konk.2
VV 1 Eon Nimbus (Hill Farbenspiel - Renee Haus Tepferd)
VV 2 Sam Flori-Tina (Flipp Arlett - Milka Bad-Boll)
Klasa szczeniąt suk - Babilon Wolfgang – konk.4
VV 1 Sina Klausener Grund (Wastel Winnloh - Ysabellita Bewie)
VV 2 Helga stillen Gleis (Bob Grafenburg (Ost) - Ginger stillen Gleis)
VV 3 Emma Moritzburg (Bob Grafenburg (Ost) - Lara Moritzburg)
|
|
|