Wyniki Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Gorzowie 04.06.2006
Sędzia: Wiesław Ziemecki
PSY:
Klasa szczeniąt:
1. wo URSUS Stan-Lech (Per Jar-Val-a, Eli Stan-Lech)hod. Stanisław Borkowski & Lech Bardoński, wł. Stanisław Borkowski & Lech Bardoński
Klasa młodzieży:
1. dosk SONY Kamienna Twierdza (Nero z Weselskiej Zagrody, Oxa Kamienna
Twierdza)hod. Zbigniew Szcześniak, wł. Jerzy Słodyczak
2. bdb ROLF Kurer (Ando v.Altenberger Land, Luna v.Stillen Moor)hod. Kubenowa
Vera, wł. Benedykta Wicherska
Klasa pośrednia:
1. cwc dosk UNFUG Mavic (Bax v.d.Luisenstrasse, Prima Mavic)hod. A.Dobrzański, wł. K.Dobrzański, R.Witkowski
2. dosk NERO Wilczy Klan (Canto v.Frankengold, Doxa Wilczy Klanhod. M. Kowalczuk, wł. M. Kowalczuk
3. dosk LAKI Stan-Lech (Erich v.Ebweiler, Alaska z Więcborskiej Doliny)hod. St. Borkowski & L.Bardoński, wł. Janusz Gabrych
4. bdb MIKE Kohler (Edo Texa, Ursa De-Bes)hod. Robert Kohler, wł. Ryszard Nowicki
Klasa otwarta:
1. cwc dosk PER Jar-Val (Rasko Blumental, Demi Avax Hof)
hod. Jaromir Valenta, wł Ludwik Gronowski
2. dosk łYSEK Wan-Hen (Oplan Uzemie Zazrakov, Jona Wan-Hen)hod. Henryk Tabaczyński, wł. Marian Olech
3. dosk RIKKOR Santander (Hoss vom Brachttal, Xila von Arlet)hod. Marek
Juchniewicz, wł. Ireneusz Kowalewski
Klasa użytkowa:
1. cwc dosk FLICK v.Haus Galli (Ghandi von Arlett, Dyxy v.Haus Galli)hod. Ondrej
Jesensky, wł. Jarosław Mielnikiewicz, K.Dobrzański
SUKI:
Klasa szczeniąt:
1. wo JANA aus Agrigento (Idol v.Moltkamper Hof, Nenni aus Agrigento)hod. Leonhard
Schweikert, wł. Wiktor Kowalski
Klasa młodzieży:
1. cwc dosk MAJKA Linabero (Kaj v.d. Luistrabe, Mona Linabero)hod. Jan Szmaja, wł. Robert Filpowiak
2. dosk JOOPY Szenberg (Lauser v.Emkendorfer Park, Diuna Szenberg)hod. Wiktor Kowalski, wł. Małgorzata & Artur Kajda
3. ORIE Fenomen z Nieporętu (Quero v.d. Urbecke, Jade v.d.Urbecke)hod. Grzegorz
Lewandowski, wł. Beata Gołowin
4. bdb SUPERNOVA Anarchia Box (Gorbi v. Koeriser See, Leila Anarchia Box)hod. Luiza
Nilsson, wł. Luiza Nilsson
5. dosk OLA Mavic (Isov.d.Magistrale, Olga Mavic)hod. A.Dobrzański, wł. K.Dobrzański, R.Witkowski
Klasa pośrednia:
1. cwc dosk ISKRA Szenberg (Gambo Texa, Nira v.d.Wannsee)hod. Wiktor Kowalski, wł. Wiktor Kowalski
2. dosk SCARLETT Anarchia Box (Gorbi v. Koeriser See, Leila Anarchia Box)hod. Luiza
Nilsson, wł. Tomasz Policzkiewicz
3. bdb ARKANA Habart (Gambo Texa, Nana Matador)hod. Halina Kukuła-Kamińska, wł. Robert Filipowiak
4. bdb ROSITA Anarchia Box (Enzo Wilczy Klan, Lea Rodiaz)hod. Luiza Nilsson, wł. Tomasz Wszoła
Klasa otwarta:
1. cwc dosk SIERRA MALAGA Wan-Hen (Witus Wan-Hen, Jona Wan-Hen)hod. H.Tabaczyński, wł. M.Olech
2. dosk HERA Szenberg (Orbit v. Tronje, Hera Ostersiek)hod. W.Kowalski, wł. Małgorzata & Artur Kajda
3. dosk ETNA z Okopowej (Iros v.Fuerstenberg, Nana z Więcborskiej Doliny)hod. B.
Borowiak, wł. Jan Kwiatkowski
4. dosk JAWA z Rodu Horanda (Athos v.Haus Arnemann, Fama Berolina)hod. A. Kościńska-Galuba, wł. M.Spychalski
5. dosk TRIXI Wilczy Klan (Canto v.Frankengold, Doxa Wilczy Klan)hod.
M.Kowalczuk, wł. M.Kowalczuk
6. dosk QUINA Anarchia Box (Enzo Wilczy Klan, Ulma z La Plata)hod. Luiza Nilssen, wł. Anna Mełech
7. dyskwalifikacja ndst TINA Wilczy Klan (Canto v.Frankengold, Doxa Wilczy
Klan)hod. M.Kowalczuk, wł. M.Kowalczuk
Klasa użytkowa:
1. cwc dosk XENA v.d.Wannsee (Erasmus v.Noort, Una v.Elzmuendungorann) hod. Gunter
Korschek, wł. Wiktor Kowalski
2. dosk NARA z Domu pod Kózką (Oplan Uzemie Zazrakov, Kongo Asarko Lordana)
hod. T.Roszkiewicz, wł. B.Wicherska
Klasa championów:
1. cwc dosk FAMA Berolina (Esko v.Daenischen Hof, Ondra v.d.Dunieschenke)hod.
W.Turkiewicz, wł. Marian Spychalski, Anna Kościńska-Galuba
2. dosk LEILA Anarchia Box (Zar v. Reusch, Jalka Anarchia Box)hod. Luiza Nelsson, wł. Luiza Nelsson
PORóWNANIE PSóW:
cwc dosk FLICK v.Haus Galli (Ghandi von Arlett, Dyxy v.Haus Galli)hod. Ondrej
Jesensky, wł. Jarosław Mielnikiewicz, K.Dobrzański
PORóWNANIE SUK:
cwc dosk SIERRA MALAGA Wan-Hen (Witus Wan-Hen, Jona Wan-Hen)hod. H.Tabaczyński, wł. M.Olech
ZW. MłODZIEżY:
dosk SONY Kamienna Twierdza (Nero z Weselskiej Zagrody, Oxa Kamienna
Twierdza)hod. Zbigniew Szcześniak, wł. Jerzy Słodyczak
ZW. RASY:
cwc dosk SIERRA MALAGA Wan-Hen (Witus Wan-Hen, Jona Wan-Hen)hod. H.Tabaczyński, wł. M.Olech
opracował Artur Kajda
www.armaka.prv.pl
Ps. Składam piękne podziękowanie w imieniu czytelników serwisu dla Artura Kajdy za notowanie, przepisanie i przesłanie wyników tej wystawy. Cieszę się bardzo że kolejna chętna osoba dołączyła do grona współtwórców serwisu. Dzięki!
Jacentus
|