Wyniki wystaw 2005
|
|
|
I KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH W JAROSŁAWIU 11.03.2006
Sędzia: Krzysztof DOBRZAŃSKI
PSY
Klasa młodzików
1 bdb XAVIER v. Christinen Brunen (NICOS Leithawald ;ALESANDRA v. Christinen
Brunen) wł. J. Opozda
Klasa młodzieży
1 bdb BASCO Nyno (PAKS Mavic; DOXI Adi), wł. K. Mastaj
2 bdb FIDEL Hof (VANGO Osterblichen; ISABEL Avax Hof), wł. A. Wyci¶lak
3 bdb URI Kabi (APOLL Hartis Bohemia, ANY Dlha Roven), wl. A. Gołowicz
4 bdb TRISTAN Asarko Lordana (LARUS v. Batu, HAGI Asarko Lordana), wł. J. Kulik& G. Okrasa
Klasa juniorów
1 dosk HIT Wolf-Gang (BOSS Elzmundungsraum; FINA Lechtal), wł. I. Kajak
2 bdb KAZAN od Szalonej Wandy (BRONKO Stary Samotar, GAJA od Szalonej Wandy), wł. L. Czernecki& W. Zaremba
Klasa otwarta
1 dosk SAXO z Kojca Holan (SABER v. Steffen Haus, CZACZA z Kojca Elbikame), wł. A. Holik
2 dosk DENY Saurus (URSUS Batu; NANY Saurus), wł. R. Lachowicz
3 dosk GRAF V-Max (KEVIN v. Murrtal, YANNA v. Larchenhain), wł. D. Wichłacz
Klasa użytkowa
1 dosk,Zw.Wystawy i Rasy DUX Walensdorf (NEWIL v. Contra, OSSI Iv-Re), wł. S. Jelenak
2 dosk DYLAN Asarko Lordana (XANDOR v. Fortunahof, GABI Asarko Lordana), wł. M. Mordec
3 dosk ZIKO z Mylnej Gromady (ATHOS Haus Arneman; HERA z Mylnej Gromady), wł. Z. Boratyn
4 dosk KERRY Robinson Park (GILDO v. Robinson Park; HEIDY z Agiru), wł. D. Góralewicz
Sędzia: Joachim STIEGLER /SV/
SUKI
Klasa młodzików
1 bdb KARMA v. Weisenberg auf dem Dnestr (ATHOS Haus Arneman, IVONA v. Weisenberg auf dem
Dnestr), wł. Z. Boratyn
2 bdb MAJKA Linabero (KAI v. Luisenstrasse; MONA Linabero), wł. R. Filipowiak
3 bdb JURTA Sukcesor (VAX v. Kupferhalde; WALA Samotar), wł. A. Kotulski
Klasa młodzieży
1 bdb DASZA z Psiej Szkoły (KIMON Robinson Park; TINI Abakus), wł. D. Góralewicz
2 bdb DANA z Psiej Szkoły (KIMON Robinson Park; TINI Abakus), wł. P. Góralewicz
3 bdb BETA Nyno (PAKS Mavic; DOXI Adi), wł. R. Piwowarski& M. Cichostępski
Klasa juniorów
1 dosk,Zw.Wystawy HORDA Sukcesor (NEWIL v. Contra; WALA Samotar), wł. A. Kotulski
2 dosk GREYS Skilos (PAKS Macic; CLEO Robinson Park), wł. A. Cichy
3 dosk KARLA od Szalonej Wandy (BRONKO Stary Samotar, GAJA od Szalonej Wandy), wł. W. Zaremba
Klasa otwarta
1 dosk GABI Animar (SALO v. Winnloh, BORA Animar), wł. J. Ciechan & Z. Grzesiak
2 dosk CORA Adi (PAKS Macic; DORA Adi), wł. J. Głuch
3 dosk YAMAHA z Lintichu (FLASH Avax Hof, TOSCA z Lintichu), wł. S. Jelenak
4 dosk BRENDA Szary Kojec (Tarnok Ore IGOR, NINA z Kojca Elbikame), wł. J. Pęcak
5 dosk DIXI-DIVA z Piaszczystej Górki (ISO Magistrale; NEGRA-NIOBE z Piaszczystej Górki), wł. B. Szabat
6 dosk AXA AGNES z Piaszczystej Górki (ISO Magistrale; NEGRA-NIOBE z Piaszczystej Górki), wł. E. Panek
Klasa użytkowa
1 dosk DAFY Walensdorf (NEWIL v. Contra, OSSI Iv-Re), wł. S. Jelenak
2 dosk FAGMAR Skilos (ISO Magistrale; ERA Jamos), wł. A. Cichy
3 dosk DORA Szlachetna Krew (WITO v. Preusenblut, RANDA z Kojca Elbikame), wł. R. Cholewa
4 dosk ALFA Konin-Warta (Nolte’s ALDO, AMICA Ranczo Moresa), wł. G. Krukowski
5 dosk FARINA Equus (ATHOS Haus Arneman; ANSCHY Equus), wł. Z. Boratyn
Składam podziękowanie w imieniu czytelników serwisu i swoim własnym dla Pawła Tiahnyboka za notowanie, przepisanie i przesłanie wyników tej wystawy. Dzięki Paweł!
Jacentus
|
|
|