WYNIKI WYSTAWY W ASPERDEN /LG5/ - 01.04.2007
Klasa u¿ytkowa psów - Wettlaufer Norbert – konk.13
V 1 Quenn Löher Weg (Uran Moorbeck - Elsa Kuckucksland)
V 2 Winner Assaut (Quantum Arminius - Pat Assaut)
V 3 Greif Karl-May Höhle (Orbit Hühnegrab - Trixi Schacher)
V 4 Sirio della Real Favorita (Zamp Thermodos - Roma Holtkämper See)
V 5 Mischaland's Joaqin (Flipp Arlett - Mischaland's Jette)
V 6 Losso Schloß Weitmar (Quantum Arminius - Jäcci Schloß Weitmar)
V 7 Tango di Fossombrone (David Fossombrone - Oscha Profeti)
V 8 Willy Kapellenhöhe (Aiko Coroninas - Ricci Kapellenhöhe)
V 9 Godalis Figo (Kevin Murrtal - Biggi Langenbungert)
V 10 Zarno Klostermoor (Erasmus Noort - Angera Alten Rittergut)
Klasa u¿ytkowa suk - Gabriel Dirk – konk.15
V 1 Tchoupa de L'Envolee Sauvage (Sharan Externstein - Yacca Aurelius)
V 2 Kelly Zenteiche (Nero Nöbachtal - Pia Zenteiche)
V 3 Ussy Quartier Latin (Quando Sofienwald - Esprit Pallas Athene)
V 4 Monza Worringer Rheinaue (Flipp Arlett - Barbie Worringer Rheinaue)
V 5 Ramona Tjeuke Meer (Jaguar Mäusespitz - Gipsy Tjeuke Meer)
6 Eruska Lilienthalstraße (Pitt Linnepertal - Wanni Lilienthalstraße)
V 7 Gravin-First Elster Schloss (Nando Barendika - Baira Bundibaheim)
V 8 Noia Haus Babilon (Marko Valcuvia - Tinka Haus Babilon)
V 9 Polly Flori-Tina (Eisenherz Worringer Rheinaue - Jana Quarzberg)
V 10 Indra kleinen Hölzchen (Larus Batu - Anschy Seebacher Feld)
Klasa juniorów psów - Wettlaufer Norbert – konk.8
SG 1 Xitus Murrtal (Karat's Yoker - Ruma Seprio)
SG 2 Ajax Arlett (Quentin Karanberg - Urmel Zenteiche)
SG 3 Finn Unterm-Busch (Idol Holtkämper Hof - Sela Gelper Hof)
SG 4 Xeno Tollensestrand (Quentin Karanberg - Jolly Freiheit Westerholt)
SG 5 Iven Butjenter Land (Lauser Emkendorfer Park - Yasmin Butjenter Land)
Klasa juniorów suk - Gabriel Dirk – konk.5
SG 1 Jana Mühlenblick (Idol Holtkämper Hof - Elly Mühlenblick)
SG 2 Helge Zomerdijkslanden (Orbit Tronje - Quana Zomerdijkslanden)
SG 3 Nena toten Niersarm (Olly Grauen - Isabella toten Niersarm)
SG 4 Norana Düsselquelle (Nando Gollerweiher - Dissy Düsselquelle)
SG 5 Biene Sterkrader Wappen (Bär Beurener Fels - Asta Zons)
Klasa m³odzie¿y psów - Wettlaufer Norbert – konk.6
SG 1 Ux Schloß Rügland (Leon Schloß Rügland - Alexa Moorbeck)
SG 2 Alonso Arlett (Zamp Thermodos - Pepsi Arlett)
SG 3 Nevio Winnloh (Odin Holtkämper Hof - Tonjara Winnloh)
SG 4 Pongo Haus Yü (Niklas Herdersfarm - Nina Haus Yü)
SG 5 Paul Satyr (Opal Karanberg - Micki Satyr)
Klasa m³odzie¿y suk - Gabriel Dirk – konk.9
SG 1 Winona Herzen Glück (Mark Schwalmbergtal - Tina Herzen Glück)
SG 2 Bella Arlett (Ingodds Agassi - Yella Arlett)
SG 3 Quira Zenteiche (Arko Butjenter Land - Kelly Zenteiche)
SG 4 Yanny Haus Voerde (Lauser Emkendorfer Park - Inscha Liebeswart)
SG 5 Kyara Tempelhoeve (Ghandi Arlett - Luna Tempelhoeve)
Klasa m³odzików psów - Wettlaufer Norbert – konk.3
VV 1 Nick Holtkämper Hof (Arko Butjenter Land - Orbi Holtkämper See)
VV 2 Gismo Wiehenallee (Quentin Karanberg - Anastasia Wiehenallee)
VV 3 Quincy Haus Schmitteborn (Tor Casa Nobili - Manou Haus Schmitteborn)
Klasa m³odzików suk - Gabriel Dirk – konk.5
VV 1 Aebby Altenberger Land (Sony Neudenauer Holzsteige - Hellen Garsitzer Tal)
VV 2 Olga toten Niersarm (Olly Grauen - Jenova toten Niersarm)
VV 3 Quinta Haus Schmitteborn (Tor Casa Nobili - Manou Haus Schmitteborn)
Klasa weteranów psów - Wettlaufer Norbert – konk.7
1 Ghandi Arlett (Ursus Batu - Wendrina Kahler Heide)
2 Orbit Tronje (Neptun Bad-Boll - Babette Tronje)
3 Percy Maibuchen (Hoss Lärchenhain - Ginja Maibuchen)
Klasa weteranów suk - Gabriel Dirk – konk.7
1 Melinda Fiemereck (Zello Steinhägerquelle - Appia Kalvariengrotte)
2 Rimini Tronje (Petz Arlett - Ussi Arlett)
3 Ginga Kristallsee (Lord Georg Vicktor Turm - Brenda Kristallsee)
|