WYNIKI WYSTAWY OKRÊGOWEJ W MALACKY /S£OWACJA/ - 05.04.2008
Klasa m³odzików psów – Milan Kodlecaj
VN1 Nando Haus Galli (Dux de Cuatro Flores – Freda v Haus Galli)
VN2 Raul Dlhá Roven (Gent Team Fiemereck – Ornela Dlhá Roveò)
VN3 Eden Adrianka (Janos Noriswand – Karla Adrianka)
VN4 Frenk z Územia zázrakov (Lang z Územia zázrakov - Fany z Územia zázrakov)
Klasa m³odzików suk - Milan Kodlecaj
VN1 Panny Dlhá Roveò (Zalo Dlhá Roveò - Nixxi Dlhá Roveò)
VN2 Paxina Dlhá Roveò (Zalo Dlhá Roveò - Nixxi Dlhá Roveò)
VN3 Lester Kuckoszeli (Irok Karanberg - Trixi Kuckoszeli)
VN4 Emily Adrianka (Janos Noriswand – Karla Adrianka)
VN5 Xandra Rumina Moravia (Pakros d´Ulmental – Chipsy Rumina Moravia)
VN6 Fibi z Holubího dvora (Newil Contra - Diana z Holubího dvora)
VN7 Tampa Framato Rolau (Robuk dei Monti della Laga - Delta Framato Rolau)
Klasa m³odzie¿y psów - Milan Kodlecaj
VD1 Atila z Lintichu (Tor di Casa Nobili – Felina z Lintichu)
VD2 Noris Vlady-Sal (Rio Ochsentor - Zaira Vlady-Sal)
VD3 Renzo Perunius Bohemia (Sancho Spitalfeld – Chira Moravia Hasso)
Klasa m³odzie¿y suk - Milan Kodlecaj
VD1 Caessie z Lintichu (Naxos Holtkämper See – Hellen z Lintichu)
VD2 Chabi Dlhá Roveò (Wisky Dlhá Roveò - Nela Dlhá Roveò)
VD3 Quincy Perunius Bohemia (Pakros d´Ulmental – Orli Hartis Bohemia)
VD4 Celine Akia Nawa (Catar Fichtenschlag – Olympia Avax Hof)
VD5 Kira Moravia Kar-Mi (Nado Gollerweiher – Omira v.Bierstadter Hof)
VD6 Arka Zo-Land (Marko Hartis Bohemia – Cendy Rubikon hal)
VD7 Gerda D¾ako (Ahdrjuscha Noort – Castra D¾ako)
VD8 Chantal Astina (Exel Schreidon – Ketty Holzheimer Linde)
VD9 Gera D¾ako (Ahdrjuscha Noort – Castra D¾ako)
VD10 Dita z Lintichu (Indor z Lintichu – Celine Avax Hof)
VD1 Cedra Dlhá Roveò (Ken Elzmündungsraum – Thalia Dlhá Roveò)
VD2 Fara Atok (Esko Dänischen Hof – Nanni Hartis Bohemia)
VD3 Flora D¾ako (Lord Bátorfia - Castra D¾ako)
VD4 Foma Atok (Esko Dänischen Hof – Nanni Hartis Bohemia)
VD5 Aike z Hlbokej (Jumbo Dlhá Roveò – Ussa Dlhá Roveò)
VD6 Haria Vlady-Sal (Filipp Arlett – Fara Vlady-Sal)
VD7 Caka Dlhá Roveò (Ken Elzmündungsraum – Thalia Dlhá Roveò)
VD8 Haria Vlady-Sal (Filipp Arlett – Fara Vlady-Sal)
VD9 Nina z Lintichu (Mesco z Lintichu – Yera z Lintichu)
VD10 Lantana z Lintichu (Maestro Osterberger Land – Leggi z Lintichu)
VD11 Heda z Barínských pieskov (Fredy z Barínských pieskov – Elza z Barínských pieskov)
Klasa u¿ytkowa suk - Dieter Oeser /SV/
V1 Wexi Dlhá Roveò (Ricky Westerren – Thalia Dlhá Roveò)
V2 Marit z Vrch-Hór (Urkan z.Turmacker – Britany Ibis Bohemia)
V3 Quana z Kyjovského údolí (Dux de Cuatro Flores – Yolli v. Dänischen Hof)
V4 Roxi Maserau (Ero Saurus Slovakia – Foxi Maserau)
V5 Tery z Lintichu (Flash Avax Hof – Oda z Lintichu)
V6 Alla Koz-Mar (Dex Zlatolièni – Ica Vrhovdolska)
V7 Jasmin Ant-Mir (Quck Gletschertopf – Hillary Ant-Mir)
V8 Etima Vlady-Sal (Zamp Vlady-Sal – Aira z Mágovej záhrady)
V9 Bessi Joz-Dunu (Catar Fichtenschlag – Yolli Koz-Mar)
Klasa u¿ytkowa psów - Dieter Oeser /SV/
V1 Quartz Rumina Moravia (Baru Haus Yü - Gera Hartis Bohemia)
V2 Quirin Rumina Moravia (Baru Haus Yü - Gera Hartis Bohemia)
V3 Jeck di Casa Massarelli (Nicos Leithawald - Iman z Lintichu)
V4 Leon Team Fiemereck (Basko Deinhauser Park – Mona v.Team Fiemereck)
V5 Pit Kozlíkov dvor (Kimbo Dlhá Roveò – Sara Kozlíkov dvor)
V6 Takros Dlhá Roveò (Urkan z.Turmacker – Thalia Dlhá Roveò)
V7 Berlin Alibug (Indor z Lintichu – Mendi z Lintichu)
V8 Irlo Holtzheimer Linde (Nado Gollerweiher - Pira v.d. Holtzheimer Linde)
V9 Xero Adrianka (Orion Adrianka - Corby Adrianka)
V10 Fato Vlady-Sal (Newil Contra – Zavra Vlady-Sal)
Ps. Sk³adam podziêkowanie dla owczarkarzy ze S³owacji za przes³anie wyników z tej wystawy. Denky kamaraty!