Wyniki wystaw 2008
|
|
|
WYNIKI KLUBOWEJ WYSTAWY OWCZARKÓW NIEMIECKICH W REGENSDORF /SZWAJCARIA/ - 30.08- 31.08.2008
SHZ – SWEIZ / CH /
Klasa u¿ytkowa psów - R. Rudin
VA 1 Mischaland's Joaqin (Flipp von Arlett - Mischaland's Jette)
VA 2 Tiras vom Roten Feld (Yello vom St. Michaels-Berg - Sindy vom Roten Feld)
VA 3 Shulo du Cellier de Lalande (Ghandi von Arlett - Nikita des Hauts Fontaines)
VA 4 Valko vom Feuerball (Ghandi von Arlett - Pika vom Feuerball)
V 1 Atlas vom Bierstadter Hof (Dux de Cuatro Flores - Walhalla vom Bierstadter Hof)
V 2 Alf vom Dr. Faust (Sämy von der Kupferhälde - Megan die Chiaromantello,)
V 3 Yazz von Arlett (Laius vom Moorbeck - Rimini von Tronje)
V 4 Manto vom Haus Hollenstein (Yello vom St. Michaels-Berg - Yorka vom Simonhof)
V 5 Valentin de Naphil (Putz de Naphil - Renka de Naphil)
V 6 Perez von der Ernetranch (Hill vom Farbenspiel - Yessi von der Ernetranch)
V 7 Ulko du Val d'Anzin (Flipp von Arlett - Ronda du Val d'Anzin)
V 8 Qwando vom Uebeschi-See (Dino G.-Guisanstr. - Kiss vom Haus Robinson)
V 9 Eik de Sous Belmont (Yenno v. Hühnengrab - Siska v. Trienzbachtal)
V 10 Yukon vom Simonhof (Pakross d'Ulmental - Fara von der Ochsenfurt)
V 11 Ursus vom Reichertshof (Boss vom Elzmündungsraum - Elli vom Reichertshof)
V 12 Drive vom Simonhof ( Flipp von Arlett - Minusch vom Simonhof)
V 13 Sasko vom Burg Tiersberg (Ghandi von Arlett - Ola vom Akrobat)
V 14 Apoll vom Haus Höld (Benno vom Hohen Haus - Wande vom Hohen Haus)
V 15 Alex schwarzen Seeperlen (Lasko Westfalenspross - Xickie schwarzen Seeperlen)
SG 1 Bax dei Vichingi (Nils vom Wildsteiger Land - Vera dei Vichinghi)
SG 2 Roy vom Uebeschi-See (Uptown's Solero - Betty vom Uebeschi-See)
SG 3 Full di casa Nobili (Waiko di Casa Massarelli - Chipsy d'Altavilla)
G 1 Yappo von Tronje (Quentin Karanberg - Ola vom Reststrauch)
Klasa u¿ytkowa suk - F. Hollenstein
VA 1 Ruby vom Simonhof (Chris vom Simonhof - Gina vom Emstor)
VA 2 Tendrina Ferme Malgre l'Eau (Erasmus van Noort - Wendrinai von der Kahler Heide)
VA 3 Kessi von der Rieser Perle (Quentin Karanberg - Ola vom Reststrauch)
VA 4 Alma vom Endhus (Sony des Jardins du Peyrou - Sarah de la Blieth)
V 1 Malta vom Hawelkaweg (Lorenzo von Isidora - Ilka Hawelkaweg)
V 2 Vana vom Kraichbach (Zello vom Arkanum - Lona vom Winnloh)
V 3 Fiamma di val Santanna (Yello vom St. Michaels-Berg - Ley die val del Lambro)
V 4 Fanta vom Kemmenbach (Zello vom Friesenblick - Singa vom Simonhof)
V 5 Chelsea Semper Wictor (Tiras vom Roten Feld - Peggi Semper Wictor)
V 6 Wendy zum Ida-See (Bax v.d. Luisenstrasse - Inka vom Drömlingsrand)
V 7 Titti de Val del Lambro (Erasmus van Noort - Duffyduk di Val del Lambro)
V 8 Face vom Reichertshof (Quirin vom Hochmoor - Shila vom Reichertshof)
V 9 Gela vom Reichertshof (Ian von Fidelius - Petra vom Reichertshof)
V 10 Celina vom Oberriedertal (Valko vom Feuerball - Xena vom Oberriedertal)
V 11 Xana vom roten Feld (Tiras vom Roten Feld - Onja vom Reichertshof)
V 12 Ronda vom Mainaublick (Fimo von der Kirchheck - Jenni vom Schloss Wangen)
V 13 Fizzy vom Gsollhof (Pablo von der Wand - Bessy vom Markt Wernberg)
V 14 Viona Schloss Landskron (Dino G. Guisanstrasse - Orty Clos Schauenberg)
SG 1 Bali von Amasis (Figo v.d. Lust – Bania d. Seprio)
G 1 Jade vom Steinhauerberg (Karat’s Joker – Karin Wildsteiger Land)
G 2 Jenny vom Haus Röhner (Larus v. Batu – Oka v.d. roten Matter)
Klasa juniorów psów - R. Rudin
SG 1 Hatto vom Hühnegrab (Odin vom Holtkämper Hof - Megan Chiaromantello)
SG 2 Uran vom Haus Hollenstein (Ingoods Agassi - Maira vom Haus Hollenstein)
SG 3 Dan von den Sieben Eichen (Karat's Ulk - Cindy von der Murtalaue)
SG 4 Iko vom Termitenstaat (Valko vom Feuerball - Wende vom Trienzbachtal)
SG 5 Pit vom Reichertshof (Quantum von Arminius - Dunja vom Reichertshof)
SG 6 Mutz vom Germannshof (Zanto vom Steigerhof - Quaste vom Steigerhof)
SG 7 Astor vom Uebeschi-See (Roy vom Uebeschi-See - Fara vom Uebeschi-See)
SG 8 Asko vom Uebeschi-See (Roy vom Uebeschi-See - Fara vom Uebeschi-See)
Klasa juniorów suk - F. Hollenstein
SG 1 Ciara von Amasis (Yenno v. Hühnengrab - Bania del Seprio)
SG 2 Enny del Ceresio (Xadro vom Bad Boll - Maisa del Ceresio)
SG 3 Quirina vom Steinhauerberg (Xeno Elzmündungsraum - Maxi vom Salzertblick)
SG 4 Quicky vom Steinhauerberg (Xeno Elzmündungsraum - Maxi vom Salzertblick)
SG 5 Kaya vom Termitenstaat (Valko vom Feuerball - Ugsa vom Trienzbachtal)
SG 6 Connie della Rena Nera (Quantum von Arminius - Trota della Rena Nera)
SG 7 Shakira von Phönixson (Xerxes vom Hochmoor - Penny vom Haus Robinson)
SG 8 Diva Dei Fermass (Orbit vom Hühnegrab - Zelda Del Seprio)
SG 9 Sina vom Phönixson (Xerxes vom Hochmoor - Penny vom Haus Robinson)
SG 10 Zinda vom Birkenhof (Tiras vom Roten Feld - Vasca vom Birkenhof)
SG 11 Zyla vom Birkenhof (Tiras vom Roten Feld - Vasca vom Birkenhof)
Klasa m³odzie¿y psów - J.P. Nicolet
SG 1 Nanno von Arlett (Mischaland's Joaqin - Kronis Boogie Woogie)
SG 2 Kalle von Tronje (Andrjuscha van Noort - Tütü von Tronje)
SG 3 Little Joe v.d. Rohburg (Zamp vom Thermodos - Tiffany aus Agrigento)
SG 4 Focus v.d. Ernetranch (Pablo von der Ernetranch - Quote von der Ernetranch)
SG 5 Bux dell'Antuba Sannita (Yanox vom Bad Boll - Maia di Casa Cacozza)
Klasa m³odzie¿y suk - J. Vollenweider
SG 1 Napoli von Arlett (Mischaland's Joaqin - Kronis Boogie Woogie)
SG 2 Quana v.d. Biberfalle (Tiras vom Roten Feld - Demy vom Melanchthon)
SG 3 Belgie vom Globalhaus (Hoss vom Hirmer Teich - Zecke vom Bergmannshof)
SG 4 Ronja vom Fichtenschlag (Ray vom Fichtenschlag - Thora vom Fichtenschlag)
SG 5 Quincy von der Biberfalle (Tiras vom Roten Feld - Demy vom Melanchthon)
SG 6 Amiga von Veterinaria (Balko vom Gleisenauer Schloss - Holly von Bellissimo)
SG 7 Viva vom Haus Hollenstein (Apoll vom Haus Höld - Maira vom Haus Hollenstein)
SG 8 Kristin von Tronje (Andrjuscha van Noort - Tütü von Tronje)
SG 9 Diva di casa Giovannini (Jack vom Steinhauerberg - Bea di casa Giovannini)
SG 10 Jara von der Orangerie (Lutz von der Noriswand - Cara von der Orangerie)
SG 11 Aica Alfons David (Asslan vom Mailandermann - Eden del Murnighello)
SG 12 Darka vom Simonhof (Apoll vom Haus Höld - Diva vom Simonhof)
SG 13 Gussy von der Ernetranch (Pablo von der Ernetranch - Numa vom Haus Hollenstein)
Klasa m³odzików psów - J. Graca
VV 1 Visum v. Elzmündungsraum (Digger vom Elzmündungsraum - Casandra aus Agrigento)
VV 2 Clooney du val d'Anzin (Vegas du Haut Mansard - Tabata du val d'Anzin)
VV 3 Giampi Dei Fermass (Uncino dei Templari - Zelda Del Seprio)
VV 4 Check Dom. A. Gardiens (Rio Dom. Sanctae Crucis - Volga Clos de Montmirail)
VV 5 Wimbo vom Haus Hollenstein (Figo von der Orangerie - Uta vom Eichenplatz)
VV 6 Jrk vom gelben Rühl (Nicko vom gelben Rühl - Santana von Aducht)
Ver 1 Vero von der Sturmburg (Toldo des Daskonectes - Sira von der Sturmburg)
Klasa m³odzików suk - J.P. Nicolet
VV 1 Olina vom Akrobat (Yappo von Tronje - Ola vom Akrobat)
VV 2 Quentolina Haus Schwerzel (Idol vom Holtkämper Hof - Nena von der Kirchheck)
VV 3 Jna vom Gugelturm (Leo aus Agrigento - Ora von der Dunieschenke)
VV 4 Aby Nemini Secundus (Aika von goldenen Zweig - Ester della Torretta)
VV 5 Petra (Matti vom Mirmarckus - Holli del Pizzo di Claro)
VV 6 Dunja vom Uebeschi-See (Drive vom Simonhof - Kiss vom Haus Robinson)
VV 7 Eika vom Haus Flamboyant (Pakross d'Ulmental - Orla vom Pallas Athene)
VV 8 Cheyenne Dom. A. Gardiens (Rio Dom.Sanctae Crucis - Volga Clos de Montmirail)
Klasa szczeni±t psów - J. Graca
VV 1 Dion von Amasis (Tino Godalis - Bania del Seprio)
VV 2 Happu v.d. Feuerbacher Höhe (Valko vom Feuerball - Ilmali vom Kirschental)
VV 3 Dancer von Amasis (Tino Godalis - Bania del Seprio)
VV 4 Eros vom Uebeschi-See (Perez von der Ernetranch - Fara vom Uebeschi-See)
VV 5 Hill vom Globalhaus (Tiras vom Roten Feld - Mischa von Wilhendorf)
VV 6 Branko vom Petersfels (Ghandi vom Baronenwald - Ronda vom Mainaublick)
VV 7 Ychnos d. Torre d. Speroni (Full di casa Nobili - Ila della Torre dello
Speroni)
Klasa szczeni±t suk - J. Vollenweider
VV 1 Gahna vom Simonhof (Vegas du Haut Mansard - Nikita von Hawelkaweg)
VV 2 Affi-Nemeni Secundus (Arry di Casa Ossola - Cora Nemini Secundus)
VV 3 Kally vom Simonhof (Bazi von der Urbecke - Ruby vom Simonhof)
VV 4 Daffy von Amasis (Tino Godalis - Bania del Seprio)
VV 5 Diana vom Endhus (Yappo von Tronje - Sarah de la Blieth)
VV 6 Fiona vom Zinkler (Bazi von der Urbecke - Zola vom Feuerball)
VV 7 Disney von Amasis (Tino Godalis - Bania del Seprio)
VV 8 Alfons David Ace (Cedric vom Amur - Alfons David Ulme)
VV 9 Bessi vom Erbe (Dusty vom Zinkler - Afra von den sieben Eichen)
VV 10 Uraya von Phönixson (Uran von Aurelius - Penny vom Haus Robinson)
VV 11 Heidi v.d. Feuerbacher Höhe (Valko vom Feuerball - Ilmali vom Kirschental)
VV 12 Bagira vom Haus Aida (Odin von der Magistrale - Zoe vom Haus Aida)
VV 13 Inka di casa Giovannini (Nils vom Wildsteiger Land - Andrea di Casa Giovannini)
VV 14 Betzi vom Petersfeld (Ghandi vom Baronenwald - Ronda vom Mainaublick)
VV 15 Celina vom Haus Aida (Odin von der Magistrale - Sina vom Haus Aida)
Konkurencja “Najlepsza hodowla”:
1. vom Reichertshof
2. vom Uebeschi-See
3. vom Haus Hollenstein
4. von Amasis Hüsler
5. vom Reichertshof II
|
|
|