WYNIKI WYSTAWY W INZIGKOFEN /LG13/ - 20.07.2014
Sêdzia/Richter: Vollenweider Jean
Klasa u¿ytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
V 1 Pizzaro vom Grabfeldgau (Quattro Partnachklamm - Kassieger Renata) Schaufelberger R. & Hollenstein F.
V 2 Cimbo del Ceresio (Vasco Ceresio - Frida Ceresio) Menniti Enrico, Brusimpiano
V 3 Wilson vom Oleander-Brunnen (Xano kleinen Birke - Franka Julianenweg) Hollenstein Felix, Bülach
V 4 Amigo von Dragon (Clinten Holtkämper See - Unda Gletschertopf) Marchese Salvatore, Stetten
V 5 Dustin von der Kupferhälde (Lennox Hofjägerhaus - Emy Hanneß) Beschorner Jürgen, Ravensburg
V 6 Cash von der kleinen Birke (Xano kleinen Birke - Yella kleinen Birke) Trüb Rene, Ebmatingen
Klasa u¿ytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
V 1 Clio del Ceresio (Vasco Ceresio - Frida Ceresio) Righini Gianni, Bogogno
V 2 Ituma v. Haus Hollenstein (Xano kleinen Birke - Yella kleinen Birke) Hollenstein Felix, Bülach
V 3 Aria vom Schmeien Hof (Ober Bad-Boll - Unda Gletschertopf) Marchese Salvatore, Stetten
V 4 Guba v. Amasis (Paul Bierstadter Hof - Bali Amasis) Hüsler Hans-Peter, Hochdorf
V 5 Dakota vom Team Arlett (Banderas Domaine du Parc - Xtra Tronje) van Dorssen Margit, Köln
V 6 Nora v.d. Wolfsgrube (Floyd Wolfsgrube - Romance Arlett) Ammann Jakob, Schmerikon
V 7 Wendy von MaKeRa (Grisu MaKeRa - Edmee MaKeRa) Keil Marion, Münsingen-Dottingen
SG 1 Bibi vom Schwäbischen Land (Cai unteren Jagsttal - Mandy Schweigeralm) Hahn Diana, Ostrach
Klasa juniorów psów/Junghundklasse Rüden
SG 1 Molle v. Haus Hollenstein (Wallaby Kapellenberg - Yella kleinen Birke) Hollenstein Felix, Bülach
SG 2 Tao von Bad-Boll (Yankee Feuermelder - Prima Achei) Rieker Hans-Peter, Aichelberg
Klasa juniorów suk/Junghundklasse Hündinnen
SG 1 Lou v. Haus Hollenstein (Xano kleinen Birke - Indiana Arlett) Lüthi Ina, Bischofszell
SG 2 Dee von der Marienschlucht (Dancer Amasis - Asta Marienschlucht) Knecht Andreas, Neuhausen ob Eck
SG 3 Lissie vom steilen Ufer (Xano kleinen Birke - Desphina Holtkämper See) Mohn Anja, Bad Buchau
G 1 Pia vom Elsenzer See (Eyk Gevatter Teddybär - Jana Kräule) Perlak Erwin, Wald-Walbertsweiler
Klasa m³odzie¿y psów/Jugendklasse Rüden
SG 1 Quanko della Valcuvia (Landos Quartier Latin - Panja Valcuvia) Musolino Luciano, Cittiglio
SG 2 Quark del Ceresio (Vasco Ceresio - Uxe Bad-Boll)
SG 3 Tarek v.d. Wolfsgrube (Atos Agrigento - Yella kleinen Birke) Schalcher Alfred,
SG 4 Junke da Terra da Garoa (Kronos Nürburgring - Pipi Feetback) Fernandes Jose Luis, Sao Paulo
SG 5 Lantus v. Birkenhof (Mutz Germannshof - Vasca Birkenhof) Iten Astrid, Dübendorf
SG 6 Glenn vom Schaffe (Endy Karthago - Anya Vogelbergblick) Marx Karl-Heinz, Pfullendorf
Klasa m³odzie¿y suk/Jugendklasse Hündinnen
SG 1 Gianna vom Pendler (Leo Zenteiche - Corsika Pendler) Bösl Erich, Schwandorf
SG 2 Prada del Ceresio (Quark Val Sant' Anna - Venus Ceresio) Menniti Enrico, Brusimpiano
SG 3 Corah v. Nürburgring (Ober Bad-Boll - Brendha Mhuramel) Tavolari Alexandre, Sao Paulo
SG 4 Roxia zum Turmacker (Omen Radhaus - Elfi Turmacker) Voßeler Bernd, Seitingen-Oberflacht
SG 5 Venus von der Germanenquelle (Uno Stadtfeld - Pallas Germanenquelle) Halmer Egon, Buchheim
Klasa m³odzików psów/Nachwuchsklasse Rüden
VV 1 Lacky v. Amasis (Kronos Nürburgring - Daffy Amasis) Hüsler Hans-Peter, Hochdorf
Klasa m³odzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
VV 1 Pirinha v. grand Filou (Jhay Mhuramel - Xena kleinen Birke) Rudin Rene, Nenzlingen
VV 2 Evi von der Marienschlucht (Dancer Amasis - Cora Marienschlucht) Knecht Andreas, Neuhausen ob Eck
VV 3 Pina v. grand Filou (Jhay Mhuramel - Xena kleinen Birke) Rudin Rene, Nenzlingen
Owczarek d³ugow³osy/Langstockhaar Klassen
Klasa u¿ytkowa psów/Gebrauchshundklasse Rüden
V 1 Pirat v.d. Wolfsgrube (Mutz Germannshof - Asca Burg Waggenau) Spiller Carlo, Elgg
Klasa u¿ytkowa suk/Gebrauchshundklasse Hündinnen
V 1 Zara v. Schäferhof (Sultan Jahnhöhe - Hella Schäferhof) Furler Beatrice, Sulz
V 2 Pyra v.d. Wolfsgrube (Mutz Germannshof - Asca Burg Waggenau) Bieri Alfred, Reinach
SG 1 Daila v. Drumlin Wolf (Mika Wällerhorst - Affra Drumlin Wolf) Heusser Gabriela
Klasa m³odzie¿y suk/Jugendklasse Hündinnen
SG 1 Macis von der Gewürzwiese (Gringo Bady-Ron - Montana Lübarser Schlösschen) Rudin Pia, Nenzlingen
Klasa m³odzików suk/Nachwuchsklasse Hündinnen
VV 1 Abra do Mhuramel (Patrick Grabfeldgau - Jhola Mhuramel) Furler Beatrice, Sulz
|